ثبت شرکت در اصفهان

برای ثبت شرکت در اصفهان، نیاز به مراجعه به دفتر ثبت شرکت‌ها دارید. قبل از ثبت شرکت، باید نام شرکت، مدیران و اعضای شرکت، موضوع فعالیت شرکت و سهامداران شرکت را مشخص کنید و سپس مستندات مورد نیاز از جمله مشخصات اعضای شرکت را جمع آوری کنید.

در صورتی که برای شرکت خود نیاز به تأسیس و شرکت‌های پسوندی دارید، باید نام شرکت خود را در دفتر ثبت شرکت‌ها ثبت کرده و پس از اخذ مجوزهای مورد نیاز، شرکت‌های پسوندی را تأسیس کنید.

برای ثبت شرکت با توجه به مراحلی که در بالا آمده است، بهتر است با وکیل یا مشاور حقوقی ثبت شرکت شایگان مشورت کنید تا به صورت صحیح و بدون هیچ گونه مشکلی اقدام به ثبت شرکت خود نمایید.

برای ثبت شرکت در اصفهان، ابتدا باید مدارک زیر را جمع آوری کنید:

1- صورتجلسه تأسیس شرکت
2- کپی شناسنامه تمامی اعضای شرکت
3- کپی تمامی صفحات شناسنامه مدیر عامل شرکت
4- گواهی تأیید سرمایه شرکت

بعد از جمع‌آوری مدارک مذکور، باید به سازمان ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی استان اصفهان مراجعه کرده و مراحل ثبت شرکت را انجام دهید. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر، می‌توانید با کارشناسان ثبت شایگان در ارتباط باشین مراجعه کنید.

ثبت شرکت در تهران

ثبت شرکت در تهران ثبت شرکت در تهران یک فرایند ضروری برای کسب و کارهایی است که قصد دارند در این شهر فعالیت کنند. برای

ادامه مطلب »

ثبت شرکت خدماتی

ثبت شرکت خدماتی مشاوره:91035967-021 مشاوره:91035967-021 ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت خدماتی به شرکتهایی گفته می شود که هدف از تاسیس آن خدمات می باشد ،

ادامه مطلب »

ثبت شرکت در شرق تهران

ثبت شرکت در شرق تهران مشاوره:91035967-021 مشاوره:91035967-021 ثبت شرکت در شرق تهران ثبت شرکت در شرق تهران ، یکی از بهترین و تخصصی ترین مرکز

ادامه مطلب »

[field id=”name”]